Dvojité led svetlo so statívom + bluetooth ovládač

Kód: 19032
€21,60 / ks €18 bez DPH
NA OBJEDNÁVKU OVERTE SI DOTUPNOSŤ EMAILOM
Môžeme doručiť do:
6.10.2023
Možnosti doručenia

Moderná selfie tyč so statívom a Bluetooth diaľkovým ovládaním. Má dve LED svietidlá – namontované a kruhové svietidlo, ktoré poskytuje dodatočný zdroj svetla.

Obe svietidlá majú tri farby svetla: bielu, teplú bielu a teplú žltú a tri úrovne jasu. Vďaka nim môžete plynule nastaviť úroveň osvetlenia podľa vašich potrieb.

Kruhové svietidlo má praktický háčik, ktorý umožňuje rýchlu montáž a demontáž. Po inštalácii ho jednoducho zapnite a je pripravený na použitie.

Otočný držiak telefónu umožňuje ľubovoľné nastavenie polohy zariadenia. Výsuvná rukoväť s nastaviteľnou dĺžkou až do 18,5 cm umožňuje získať fotografie so širokým uhlom.

Rukoväť má tri výklopné nohy statívu. Vďaka vhodnému vyváženiu dobre stabilizujú zostavu a zaisťujú čisté fotografie a záznamy. Odnímateľné diaľkové ovládanie Bluetooth 4.0 vám umožňuje robiť skupinové fotografie zo vzdialenosti až 10 metrov.

Rukoväť dobre funguje pri nedávno populárnom streamovaní – vedenie živého vysielania, nahrávanie video materiálov pre sociálne médiá, webináre. S jeho pomocou môžete robiť aj dobre osvetlené snímky. Hodí sa aj pri každodenných činnostiach, ako je líčenie alebo iné precízne činnosti.

Nepochybnou výhodou je aj elegantný, rafinovaný dizajn – rukoväť má jemné ozdoby.

Dôveryhodná firma.
Záruka spokojnosti
90 dní na bezdôvodne vrátenie alebo výmenu.
90 dní na bezdôvodne vrátenie alebo výmenu.

Podrobný popis

Popis produktu nie je dostupný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: